Kas yra LingQ? (Kalbu kursai internete)

Aktivieren Sie JavaScript um das Video zu sehen.
http://www.youtube.com/watch?v=__LMSfkVf58

Kas yra LingQ?

Sveiki, mano vardas Steve. Aš išmokau 10 kalbų taip, kaip mes tai darome LingQ, ir įkūriau šią sistemą. LingQ’e mes nemokome Jūsų kalbų. Niekas negali Jūsų išmokyti kalbų. Jūs turite išmokti pats.

Tarkim, Jūs norite išmokti ispanų. Jūs pradėsite nuo pamokos iš ispanų bibliotekos. Kai skaitote pamoką, Jūs susiduriate su žodžiais, kurių dar nežinote. Šie žodžiai bus mėlyname fone. Užvedę pelę ant mėlyno žodžio, matote tris galimas šio žodžio reikšmes. Pasirinkite vieną iš jų arba spauskite naują. Tada galėsite žodyne surasti artimesnę reikšmę.

Labai gerai! Jūs ką tik sukūrėte naują lingq’ą. Mėlynas žodis pasidarė geltonas. Visose sekančiose pamokose šis žodis jau bus geltonas ir Jūs bet kada galėsite pasižiūrėti tą reikšmę, kurią jam priskyrėte.

Kad išmokti ispanų ar bet kurios kitos kalbos, Jūs turite sukurti daug lingq’ų. Linkinkite ne vien tik naujus žodžius, bet ir tuos žodžius ir frazes, dėl kurių reikšmės Jūs nesate tikras. Lingq’ų niekada nebus per daug.

Reguliariai peržiūrėkite savo lingq’us, naudodami korteles, cloze testus arba mūsų iPhone aplikaciją. O geriausia – pasitikrinkite savo geltonus žodžius bet kurioje pamokoje, tiesiog užvesdami pelę ant jų. Atsisiųskite savo pamokas į mp3 grotuvą ir klausykite. Klausykite pakartotinai daug kartų. Klausymas yra raktas.

Klausykite pakeliui į darbą, klausykite, kai treniruojatės ar plaunate indus, stenkitės klausyti kiekvieną dieną. Šis procesas – klausymas ir skaitymas, o taip pat naujų žodžių peržiūrėjimas padės Jums išmokti kalbėti nauja kalba greičiau, negu kas nors kita.

Nusibodo viena pamoka – judėkite prie kitos. Visa tai yra labai paprasta. Jeigu iškyla neaiškumų – visada galite paklausti forume. Neužilgo Jūs jau galėsite pateikti savo rašto darbus korektoriui ir užsirašyti pokalbiui su vadovu. Nepastebėsite, kai pradėsite kalbėti nauja kalba.

Sėkmės!